Trainingen voor onderwijs en kinderopvang
Trainingen
+ VERSCHILLENDE TRAININGEN IN HET STAP-SCHOLINGSREGISTER
De meeste kinderen zijn dagelijks met media bezig. Internet, smartphones, tablets: het stimuleren van mediawijsheid is nodig om daar bewust mee om te kunnen gaan. Het is niet voor niets dat deze vaardigheden al snel worden opgenomen in het curriculum. Naast kennis en vaardigheden om media goed in te zetten, is het belangrijk om kinderen meer controle te leren krijgen op de invloed die media heeft op hun gevoelens, gedachtes en gedrag. Zo leer je kinderen om vanuit hun eigen kracht bewuste keuzes te maken in hun mediagedrag. In deze training staan het Media Empowerment Model (Rozendaal, 2022) centraal. Dit model is uitgebreid onderzocht in wetenschap en praktijk, en gaat uit van vier kwaliteiten: kennis, intuïtie, vaardigheid, en motivatie. Ook de REGIE-uitgangspunten van ons professionaliseringsprogramma Digitalig komen aan bod, waardoor je in deze training meer leert over het bewust en kritisch digitaal gedrag van kinderen. Naast mediawijze kennis, leer je in deze training ook hoe je mediawijsheid praktisch kan toepassen in je onderwijs.
Inhoudelijk
Praktisch
Doelgroep
Leerkrachten basisonderwijs, ICT-coördinatoren en teamleiders in het onderwijs.
Aantal deelnemers
Minimum aantal deelnemers: 8
Maximum aantal deelnemers: 16
Data
Bijeenkomst 1: 20-09-2023
Bijeenkomst 2: 04-10-2023
Bijeenkomst 3: 08-11-2023
Tijden
15:00-17:00 uur
De cursus zal doorgang vinden bij voldoende deelnemers. Deelnemers ontvangen hierover uiterlijk twee weken voor start van de training bericht.
Locatie
Edux locatie Eindhoven
Beemdstraat 1 - 5653 MA Eindhoven
Studiebelasting
12 uur, inclusief contacturen.
Certificering
Bewijs van deelname
KOSTEN
€ 685,- per deelnemer (vrij van BTW)
STAP BUDGET
Wil je gebruik maken van het STAP-budget? Schrijf je dan nu in en ontvang alvast het STAP-aanmeldingsbewijs.
Let wel op dat je het STAP-aanmeldingsbewijs pas kunt uploaden bij je aanvraag via stapuwv.nl in de aanvraagperiode die start op 1 mei 2023 of 3 juli 2023.
MEER WETEN?
Wil je meer weten over deze workshop? Neem contact op met Marleen Hilhorst (m.hilhorst@edux.nl, 06-83442760) of met Bas van den Brand (b.vandenbrand@edux.nl, 06 29670149). Meer informatie vind je ook op digitalig.nl!
Edux biedt ook de mogelijkheid tot in company trainingen. Het is ook mogelijk een training op maat te laten maken. Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Inschrijven zonder stap-budget